KONST / Litografier / Färglitografi 13374440
*
nr 1337 4440
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Lunch i trädgården. Signerad, numrerad 120/180, daterad -01. Motivet: 26x34 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 13 juli 2020
kl 20:29:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/7 07:25:49
1
600 kr
12/7 16:04:38
2
600 kr
12/7 16:04:38
1
600 kr (Budbetjänt)
12/7 16:04:46
2
700 kr
12/7 18:57:48
1
900 kr
13/7 10:49:31
3
900 kr
13/7 10:49:31
1
900 kr (Budbetjänt)
13/7 10:49:54
3
1.000 kr
13/7 14:06:35
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lunch i trädgården marion belin sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28
*
Marion Belin
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Läs om budbetjänten
nr 1337 4440
Marion Belin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Lunch i trädgården. Signerad, numrerad 120/180, daterad -01. Motivet: 26x34 cm
Marion Belin, svensk bildkonstnär född 1933 i Vänersborg.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 13 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/7 07:25:49 | 1 | 600 kr |
12/7 16:04:38 | 2 | 600 kr |
12/7 16:04:38 | 1 | 600 kr (Budbetjänt) |
12/7 16:04:46 | 2 | 700 kr |
12/7 18:57:48 | 1 | 900 kr |
13/7 10:49:31 | 3 | 900 kr |
13/7 10:49:31 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
13/7 10:49:54 | 3 | 1.000 kr |
13/7 14:06:35 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad lunch i trädgården marion belin sverige
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
27 maj kl 19:28